תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר "שקד מתנות"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר "שקד מתנות" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר מסחרי למכירת מתנות ייצוגי עבור "שקד מתנות" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "שקד מתנות" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "שקד מתנות".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "שקד מתנות" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שקד מתנות".

 5. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

 7. משלוח חבילות

  "שקד מתנות" משתמשים בשירותי הדואר של דואר ישראל ואינן אחראים בשום אופן על עיכוב כזה או אחר הנגרם על ידי דואר ישראל או בכלל . הזמן הסביר לקבלת משלוחים רגלים שאינם מוגדרים כמשלוחי אקספרס הינו 30 ימי עסקים , הנך מסכים לסעיף זה בעת הזמנה באתר.
  משלוח מהיר / אקספרס - הזמן המקובל הינו 3 ימי עסקים , עם זאת יש לציין שזמנים אלה יכולים להשתנות, בעיקר אם מדובר בישובים קטנים או מרוחקים. בישובים אלה השליחים נכנסים לחלוקת הדואר בדרך כלל פעם בשבוע ולרוב אינם מגיעים עד לדלת הלקוח אלא למרכז חלוקת הדואר הישובי. יש להתעדכן עם מרכזים אלו ועם דואר ישראל לגבי זמני כניסת השליחים והקודות האיסוף - באחריות הלקוח.
  אחריות על תוכן החבילה - שקד מתנות לא תהיה אחראית על כל שבר או פגם לאחר 2 ימי עסקים מרגע קבלת החבילה.
  איסוף עצמי - "שקד מתנות" אינה אחראית על חבילות אשר לא נאספו לאחר 30 ימי עסקים . "שקד מתנות" לא תהיה אחראית על שברים ופגמים לאחר 30 ימי עסקים בהם החבילה לא נאספה.

  משלוח יחושב לפי 7 ק"ג לכל היותר. במידה ומשקל החבילה יהיה מעל 7 ק"ג כל תוספת תחושב כיחידת משלוח חדשה שמשקלה יהיה לכל היותר 7 ק"ג.

  * במידה והחבילה אינה נאספה בידי הלקוח, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה או חלקית ממנה ועל הלקוח לשאת בדמי נשלוח נוספים במידה וירצה שהחבילה תשלח אליו שוב

  מחלת הקורונה

  במידה ותהיה התפרצות מחלה בחברה, ייתכן עיכוב של כ 3 ימי עסקים במשלוח החבילות.

 8. ביטול עסקה והחזר כספי

  לתשומת לבך, עפ"י חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981, צרכן אינו רשאי לבטל עסקה בה נרכש מוצר שמיוצר במיוחד עבורו. המוצרים מיוצרים ע"י החברה במיוחד עבור הצרכן ונשלחים אוטומטית לעיבוד והדפסה, על כן לא ניתן לבטל הזמנה.למרות האמור, ניתן לבטל הזמנה טרם תחילת עיבוד הקבצים לקראת הדפסתם ובתנאי שלא הודפסו ע"י יצירת קשר טלפוני עם שירות הלקוחות או על ידי שליחת מייל ל info@shaked-presents.com. ניתן לעצור או לבטל הזמנה רק עד רגע תחילת עיבוד הקבצים לקראת הדפסתם וזאת רק בדרך של פניה טלפונית ובקשה מפורשת מנציג שירות הלקוחות בטלפון 03-7220707, במועדים הבאים: בימים א' עד ה' בין השעות 09:00 עד 16:00, בערבי חג בין השעות 09:00 עד 13:00.
  במידה והצרכן מעוניין לבטל עסקה במוצר שלא יוצר במיוחד עבורו, ניתן לבטלו כל עוד המוצר אינו נשלח. במידה והמוצר נשלח - על הצרכן לשלוח בחזרה את המוצר לכתובת "שקד מתנות, ישראל ישעיהו 3 , קרית ים" או לכל כתובת אחרת בישראל אשר יתבקש הצרכן משירות הלקוחות ובתנאי שלא נעשה כל שימוש והמוצר תקין ואינו שבור או מקולקל ובתנאי שלא עברו 14 ימי עסקים יוחזר כספו של הצרכן בניכוי דמי המשלוח.

  במידה והחבילה אינה נאספה בידי הלקוח, לא ניתן יהיה לבטל את ההזמנה או חלקית ממנה ועל הלקוח לשאת בדמי נשלוח נוספים במידה וירצה שהחבילה תשלח אליו שוב
  במידה והלקוח יהיה מעוניין בביטול ההזמנה לאחר שלב יצירת הגרפיקה המותאמת אישית - יחוייב הלקוח ב 50% מדמי ההזמנה. הזמנה זאת מוגדרת כ"הזמנה מיוחדת"
  ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981
  תוכל לקרוא ולהתעדכן בחוק בקישורים הבאים:
  http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations
  http://www.consumers.org.il/files/files/bitul-iska/takanut-bitul-iska-2012.pdf